Sveiki atvykę į Nubėga.lt Teikiame kanalizacijos vamzdynų atkimšimo ir valymo paslaugas.

Mes siūlome platų paslaugų spektrą:

 • Vidaus kanalizacijos vamzdžių atkimšimą ir valymą (jei užsikimšę virtuvės, dušo, vonios, tualeto ar kiti vamzdynai)

 • Lauko kanalizacijos vamzdžių atkimšimą ir valymą ( Užsikimšę lauko šuliniai, lauko vamzdynai, lietaus ar drenažo vamzdynai, valymo įrenginiai, septikai ar kita)

 • vamzdžių patikrinimą naudojant kameras, kad būtų galima nustatyti pažeistas ar problemines vamzdynų vietas ir pateikti šiuolaikiškus ir efektyvius sprendimus juos sutvarkyti.

 • Taip pat, atliekame įvairius vidaus ir lauko santechnikos montavimo ir remonto darbus.

  Nubėga.lt specialistų komanda naudoja modernią įrangą, užtikrinančią efektyvius problemos sprendimus, tokią kaip:

 • modernūs elektriniai gyvatukai (sekcijinės vamzdynų valymo mašinos),

 • aukšto slėgio vamzdynų plovimo įrenginiai ir mašinos, kad užtikrintų, jog jūsų vamzdžiai būtų kruopščiai atkimšti, išvalyti ir atkurtas jų sklandus veikimas.

 • Vamzdynų video apžiūros, filmavimo su įrašymo galimybe paslaugos.

  Mes aptarnaujame privačius gyventojus, daugiabučių bendrijas, kavines ir kitus komercinius klientus Kaune ir jo apylinkėse.

  Nubėga.lt specialistų komanda supranta, kaip svarbu sklandžiai veikianti nuotekų sistema ir jos priežiūra. Todėl mes siūlome savo paslaugas prieinamomis kainomis, nesumažindami kokybės. Mūsų profesionalų komanda yra pasiryžusi suteikti jums geriausią galimą paslaugą ir problemos sprendimus, atstatyti kanalizacijos vamzdynų veikimą į geriausią įmanomą būklę.

  Susisiekite su mumis šiandien, kad galėtumėte susitarti dėl susitikimo ar sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas. Laukiame jūsų žinučių!

Kanalizacijos vamzdynų valymo, atkimšimo paslaugos Kaune ir aplink Kauną